Stěhování těžkých břemen

Potřebujete zajistit stěhování těžkých břemen v Praze? Máme zkušenosti se stěhováním klavírů, pian, ale i trezorů v Praze a okolí. Jako těžké břemeno si můžete představit cokoliv nad váhu 200 kg, takže pokud nějaký takový předmět vlastníte a potřebujete ho přemístit, pak jsme tady pro vás. Bez techniky zvládneme přesunout jakoukoliv těžkou váhu až do jedné tuny. Máme na to jednoduše své know how a léta praxe v oboru stěhování.

Stěhování těžkých břemen

Za dobu našeho působení jsme zvládli přestěhovat například objemné hudební nástroje jako jsou klavíry, piana nebo pianina. V rámci stěhování firem jsme se také setkali s přemisťováním trezorů, tiskáren, automatů nebo také výrobních strojů. A v neposlední řadě jsou našimi historickými klienty také stravovací zařízení, takže jsme měli tu čest převážet i pece, trouby nebo stroje na zmrzlinu

Ať už je váš majetek jakékoliv velikosti, tak vždy stěhujeme vše s perfektní opatrností, protože nám záleží na spokojenosti našich zákazníků. Jsme na trhu již desítku let a máme v našem repertoáru služeb i mnoho těch doplňkových, abychom uspokojili všechny vaše potřeby. Pokud tedy potřebujete pouze auto, ale lidi na stěhování máte, pak máme pro vás službu autodoprava. Kde si domluvíte stěhovací auto s řidičem od nás.

Přemístit firmu je pro nás hračka

Velmi využívanou službou je také stěhování firem v Praze, protože jen málokdo si chce celou firmu stěhovat svépomocí. V každé společnosti je vždy mnoho předmětů o kterých se třeba ani mnohdy neví. My vám zajistíme kompletní přestěhování všech předmětů ze starého místa do nového a vy se nemusíte vůbec stresovat jak to udělat. Víme jak si vše přesně naplánovat, co stěhovat jako první, jak předměty naskládat do auta, aby se tam toho vešlo co nejvíc na jeden převoz a vše si dokonale zorganizujeme sami.