Ceník stěhování

Potřebujete zjistit jaká by byla cena za stěhování v Praze? Náš ceník je vám veřejně k dispozici, takže se určitě podívejte jaká by byla přibližná částka. Pokud si nejste úplně jistí ani po shlédnutí ceníku, pak nám rovnou zavolejte a řekněte co konkrétně chcete přestěhovat. Na základě toho bude schopen pracovník dispečinku odhadnout přibližnou celkovou částku.

Ceník služeb na jednom místě

U nás si účtujeme při stěhování peníze pouze za čas strávený na zakázce. Nemusíte se bát, že bychom si započítali něco navíc za stěhování o víkendech nebo svátcích. Je nám taky celkem jedno v jakém patře bydlíte a zda máte výtah, protože to vůbec na cenu za stěhování nehraje roli. Pokud nechcete volat, pak můžete také vyplnit náš poptávkový formulář a my už se vám ozveme.

Ve finální částce je vždy započítáno i pojištění proti poškození vašeho majetku. S naším stěhovacím balíčkem můžete počítat s obalením všech předmětů do ochranných folií a snesení všeho z patra dolů do stěhovacího auta. Všechny předměty pak naší zkušení pracovníci naskládají do nákladního prostoru, který je plně vybaven polstrováním a dalšími speciálními systémy na uchycení. Následně je v ceně převoz, vykládka, vynesení předmětů do bytu, odbalení z ochranných materiálů a následně i montáž nábytku pokud je to třeba.

Stěhování jako v peřince

V autech, která používáme na převoz vašeho majetku máme kurty, pavouky, pěnovky, deky a polstrování. To všechno zajistí, aby převoz nábytku i spotřebičů proběhl velmi hladce a bez jediného škrábnutí. Obalové materiály si po výnosu do bytu zase odvezeme, takže budete mít v novém domově čisto a nemusíte řešit odnos do kontejnerů.

Pokud se stále ještě nemůžete rozhodnout zda zvolit právě naší společnost, tak se běžte podívat na reference od našich klientů a určitě budete mít potom jasno.

Auto s řidičem

Pronájem auta s řidičem, stěhování svépomocí

800,- Kč / hodina
Stěhování do 1+1

Stěhování bytu do velikosti 1+1

1000,- Kč / hodina
Stěhování do 2+1

Stěhování bytu do velikosti 2+1

1300,- Kč / hodina
Stěhování do 2+1

Stěhování bytu do velikosti 2+1

1500,- Kč / hodina
Stěhování do 3+1

Stěhování bytu do velikosti 3+1

1800,- Kč / hodina

 

Sazba za ujetý kilometr

 

Auto s řidičem

Iveco Daily C35

Sazba za ujetý kilometr: 25,-Kč
Stěhování do 1+1

Iveco Eurocargo E75

Sazba za ujetý kilometr: 30,-Kč
Stěhování do 2+1

Iveco Eurocargo E80

Sazba za ujetý kilometr: 32,-Kč

Zajímá Vás cena stěhování? Vyplňte prosím Náš krátký poptávkový formulář a my Vás co nejdříve budeme kontaktovat s cenovou nabídkou přesně na míru.