Stěhování firem

Hledáte spolehlivou společnost na stěhování firem či kanceláří v Praze? Potom jste právě zabruslili na to správné místo. My si poradíme s celou vaší společností, ať už je velká jakkoliv a také umíme přestěhovat těžké břemeno i bez techniky, které se nedostane do všech míst.

Stěhování firmy nebo jen kanceláře může být pěkná otrava, když člověk neví jak to zorganizovat co nejlépe. S námi se však bát nemusíte, protože jsme přestěhovali už mnoho firem v rámci Česka, ale také do zahraničí.

Stěhování firem

Historicky máme zkušenost se stěhováním malinkých firmiček, velkých korporátních společností, ordinací obvodních lékařů, gynekologických ambulancí, státních úřadů, ale také například městských knihoven. Uvedli jsme pouze některé příklady a tento výčet stále není kompletní. Nicméně tím se snažíme naznačit, že pro nás není problém jakákoliv firma, takže pokud zrovna řešíte relokaci společnosti, pak se nám ozvěte pomocí telefonního kontaktu výše nebo přes nezávaznou poptávku.

TIP: Na stěhování v Praze jsme profíci

V rámci stěhování firem stěhujeme většinou také těžké břemena, protože snad v každé firmě jsou obrovské kopírky, výrobní stroje nebo trezor na finance. Těžké břemeno je pro nás všechno nad 200 kg bez techniky dokážeme přemístit všechny předměty až do váhy 1 tuny. Z těžkých břemen jsme například stěhovali hudební nástroje jako jsou piana, pianina a klavíry. Při stěhování prodejny zverimexu jsme stěhovali také terária a akvária. V restauracích si nás zase domluvili na stěhování pecí, konvektomatů nebo zmrzlinářských strojů.

Půjčíme vám auto i s řidičem

Pokud byste si chtěli stěhování zajistit sami, ale vy ani vaši známí nemáte prostorné auto k dispozici, pak pro vás máme ideální službu autodoprava. Prostě si od nás pronajmete stěhovací auto s řidičem a ten s vámi vyřídí všechno co vám na očích uvidí.