Nabídka Služeb

Konečně jste našli úžasný byt k pronájmu a hledáte stěhovací službu v Praze? Ať už v Praze chcete stěhovat byt, prodejnu nebo kancelář, tak se na nás určitě obraťte, protože stěhujeme za výhodné ceny cokoliv vás jen napadne. Působíme po celém Česku, ale v nabídce máme také mezinárodní stěhování po EU.

Stěhovací služby

Náš vozový park disponuje automobily, které mají výbornou emisní normu, takže vám díky tomu jsme schopni udělat skvělou cenu i na stěhování do vzdálenějších měst. Pokud jste v Praze zdědili byt po rodičích nebo prarodičích, pak se určitě podívejte na naší službu likvidace pozůstalosti nebo jen likvidace starého nábytku. Máme s touto službou bohaté zkušenosti a na klíč pro vás zařídíme vyklizení bytu, vymalování a i následný výkup bytu.

Nečekané úmrtí v rodině může zaskočit kohokoliv a v takové situaci většinou nemáte náladu ještě řešit záležitosti okolo bytu. I proto nabízíme tyto služby a jsme schopni zajistit i sbalení všech věcí, abyste se vy nemuseli prodírat vším co po rodinném příslušníkovi zůstalo. Nicméně pokud si chcete při balení věcí zavzpomínat a rozloučit se ve vzpomínkách, tak na nás můžete nechat pouze odvoz starého nábytku a spotřebičů.

Odvezeme i těžká břemena

Ve starém bytě můžete vždy najít i nějakou cennou starožitnost, jako je mohutný křídlový klavír. Pokud si s tak objemným předmětem nevíte rady, pak využijte naší službu stěhování těžkých břemen. Přestěhujeme vám cokoliv těžkého nad 200 kg až do váhy jedné tuny a to zcela bez techniky.

Ať už bydlíte v jakémkoliv patře, pak se nemusíte bát, že by cena byla vyšší. My totiž na patra nehrajeme a je nám taky úplně jedno jestli se chcete stěhovat o víkendu nebo ve svátek. Máme jednoduše jednotné ceny stanovené za hodinovou sazbu, takže s námi záleží pouze na tom jak dlouho to bude trvat.

Stěhování bytů a rodinných domů

Zajistíme pro Vás absolutně bezstarostné a kompletní stěhování. S námi máte jistotu, že se všechny Vaše věci dostanou na nové místo nepoškozené!
Všechny Vaše věci pečlivě zabalíme a s opatrností přestěhujeme. Váš majetek bude v bezpečí po celou dobu stěhování. Nemusíte se strachovat ze ztráty nebo odcizení Vašich věcí, jelikož naší pracovníci jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi. Své práci rozumějí a provádějí ji vždy s chutí a úsměvem.

Stěhování firem

Přestěhovat firmu vyžaduje perfektní organizaci a bezchybné provedení, které Vám naše firma zajistí.
Chod Vaší firmy nemusí být narušen, jelikož jsme časově flexibilní. Možná práce o víkendech, po večerech i v noci. Stěhování proběhne hladce, rychle, efektivně a hlavně bez komplikací.
Provedeme demontáž nábytku, regálu, možná likvidace nepotřebných věcí, bezpečné odpojení elektroniky a následně hladký převoz.

Mezinárodní stěhování

Provádíme komplexní stěhování v rámci celé Evropy.
Stěhovací a balící procesy jsou prováděny podobným způsobem jako vnitrostátní stěhování, ale jsou časově náročnější v závislosti na vzdálenosti daných zemí.
Vaše věci jsou po celou dobu v bezpečí a stěhované profesionalitou našich pracovníku s bohatými zkušenosti ze zahraničí a jazykovou vybaveností. Po celou cestu je možno převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad svým majetkem.

Likvidace starého nábytku

Levně, bez starostí, pohodlně a ekologicky zlikvidujeme vše, co zbylo ve starých prostorách. Vaše prostory, dům či byt budou připraveny pro další využití.
Ekologicky a podle zákonů zajistíme likvidaci nejen nábytku, ale také nebezpečného materiálu jako je elektronika, televize, lednice, počítače, kancelářské vybavení, plasty, sklo i železo. Nabízíme skartaci starých a nepotřebných dokumentů a listin. O nic se nemusíte starat, starosti nechte na nás.

Likvidace pozůstalostí

Řešíte těžkou životní situaci a potřebujete zlikvidovat pozůstalost? Obraťte se na nás. Každý týden likvidujeme desítky bytů a pomůžeme s tímto nepříjemným procesem i Vám. Nemovitost jsme schopni zlikvidovat v jakémkoliv stavu. Většina zákazníku však má věci pobaleny, tak aby se práce zvládla co nejrychleji. Pokud Vám není příjemné věci balit a chystat pro naše pracovníky, tak si věci pobalíme, naložíme a odvezeme k ekologické likvidaci. Naše firma je o krok dále než konkurence a jsme tedy schopni Vaši pozůstalost koupit.

Stěhování těžkých břemen

V oblasti stěhování těžkých břemen máme dostatek zkušeností a školené pracovníky.
Stěhování klavírů a trezoru vyžaduje zvlášť precizní a profesionální zacházení poněvadž se jedná o věci velmi cenné a náchylné na poškození.

Balící servis

Všechny Vaše věci s opatrností zabalíme, aby se při převozu ani trochu nepoškodily.
S pohodou a rychlostí zabalíme Vaše starosti.
Zapůjčení stěhovacích krabic ZDARMA!

Montáž a demontáž nábytku

Udělali jste si radost a koupili domů nový nábytek? Naše firma Vám jej nejen doveze, ale i vynese a smontuje. Máme zkušené pracovníky, kteří znají všechny postupy při skládání nábytku a vyznají se v jakémkoliv plánku. Znáte tu situaci, že k dovezeným deskám výrobce přibalí špatný plánek, nebo žádný a vy se trápíte a nevíte, jak se dobrat výsledku. Nic se neděje, jsme schopni skříň složit i bez plánku na základě obrázku. K montáži používáme kvalitní nářadí a aku vrtačky. Montáže provádíme samostatně i během stěhování zaleží jen na Vás, jak Vám to vyhovuje.

Pronájem auta s řidičem, Autodoprava

Udělali jste si radost a koupili si novou sedací soupravu, skříň nebo zahradní traktor? Potřebujete cokoli převést nebo odvést z domu, bytu, garáže či zahrady? Pokračujte ve své radosti a přenechte opět své starosti. Odvezeme Vám cokoli a kamkoli se zárukou nejnižší ceny v kraji. Odvozy již od 200,- Kč.

Vozový park

V oblasti stěhování těžkých břemen máme dostatek zkušeností a školené pracovníky.
Stěhování klavírů a trezoru vyžaduje zvlášť precizní a profesionální zacházení poněvadž se jedná o věci velmi cenné a náchylné na poškození.