Autodoprava a pronájem auta s řidičem

Nevíte koho oslovit na zajištění nákladní autodopravy v Praze? Zajímá vás kolik autodoprava v Praze bude přibližně stát? U nás jste správně. Zajistíme vám pronájem našeho stěhovacího vozu i s našim zkušeným řidičem, který vám i poradí pokud si to budete přát. Na cenu se nebojte zeptat přímo na našem dispečinku, kde vám naši pracovnici ochotně sdělí všechny podrobnosti. Stačí pouze zavolat na číslo uvedené na těchto stránkách a my už vám se vším pomůžeme.

Autodoprava

Tato služba je vhodná především pro zákazníky, kteří nemají řidičské oprávnění nebo si na jízdu velkým autem sami netroufají. Případně nemají nikoho známého, kdo by byl ochoten auto odřídit. A proto jsme tady pro vás se službou autodoprava, kde si jednoduše zamluvíte nákladní auto i s řidičem, který má s řízením takového vozu velmi bohaté zkušenosti. Svézt se můžete samozřejmě s řidičem, takže nemusíte řešit další extra auto.

Pokud jste se sice rozhodli pro stěhování svépomocí, ale postupně začínáte zjišťovat co všechno budete muset kvůli toho zařídit a začíná vám z toho jít hlava kolem, pak pro vás ještě stále máme řešení. Koukněte se na naše stěhovací služby v Praze a vyberte si co konkrétně potřebujete. Jsme schopni vám vytvořit stěhovací balíček přesně na míru.

Máme moderní vozový park

Na stěhování nábytku většinou používáme automobily Iveco Daily C35, Iveco Eurocargo E75 a Iveco Eurocargo E80. Tyto tři prototypy jsou velmi oblíbenými pomocníky při stěhování jakéhokoliv majetku. U nás máte jistotu, že vozový park je pravidelně servisován a pokud je automobil zastaralý, tak jej vyměníme za nový kus.

S našimi stěhovacími vozy máte vždy jistotu, že dojedete do vybraného cíle bez problému. Pokud spěcháte na půjčení auta, pak nám rovnou zavolejte a určitě s naším dispečerem vyberete ten správný typ vozu pro vás.