Montáž a demontáž nábytku

Potřebujete sehnat spolehlivé montéry na montáž nábytku v Praze? Montáž a demontáž nábytku je u naší firmy vždy zahrnutá v ceně stěhovacího balíčku. Potřebujete pouze zajistit montáž a nestěhujete se? Potom vám vyhovíme taktéž, protože tato služba jde u nás objednat i zvlášť jako samostatný servis pro zákazníky.

Montáž nábytku

Pokud jste si například koupili novou šatní skříň a nevíte si s ní rady, pak se můžete obrátit na naší firmu. Zaměstnáváme pouze zkušené montéry, kteří zvládnou sestavit jakýkoliv nábytek za krátký čas. Cokoliv zakoupíte v obchodních domech u nás v Česku jsme schopni dát dohromady. Ať už jste si koupili komodu, pracovní stůl nebo manželskou postel, pak se s tím určitě netrapte sami a oslovte nás.

V rámci našich služeb nabízíme také hodinového manžela. Náš šikovný zaměstnanec vám je k dispozici na jakoukoliv domácí práci. Jestliže si nevíte rady se zapojením spotřebiče, potřebujete připevnit zrcadlo nebo navrtat garnýže, pak je tady hodinový manžel k vašim službám. Pokud máte firmu a obměňujete nábytek za nový, pak vám v rámci této služby také vyhovíme a sestavíme co si budete přát.

Stěhování firem efektivně

Zrovna řešíte jak přestěhovat vaší firmu? Pak pro vás máme řešení, které se jmenuje stěhování firem. Za dobu svého působení jsme stěhovali mnoho společností od těch malých až po velké korporátní společnosti. I když se to někdy může jevit jako velká výzva, tak my si se vším hravě poradíme.

V minulých letech jsme například stěhovali městské i školní knihovny, státní úřady, prodejny s oblečením, lékařské ordinace, ale také restaurace. Takže prostě práce všeho druhu. Pokud jen sháníte spolehlivou firmu, která vám přestěhuje výrobní stroj, pak využijte naší službu stěhování těžkých břemen. Těžké břemeno je v naší firmě vše od 200 kg až po 1 tunu.