Mezinárodní stěhování

Už jste slyšeli někdy o službě mezinárodní stěhování? Ještě ne? Pak vás rádi zasvětíme. Díky této službě jsme schopni vás i váš majetek, případně i celou firmu přestěhovat v rámci celého Evropského kontinentu. A nejsme omezeni pouze na země Evropské unie, ale jsme schopni zajistit převoz i do zemí mimo. Jednoduše vás přestěhujeme po celé Evropě.

Velkým pomocníkem v této oblasti je náš moderní vozový park, na který se můžeme vždy spolehnout, protože jej pravidelně obnovujeme a servisujeme. Naše vozy jsou tak v perfektním stavu a jsou schopné zvládnout i velké dálky bez komplikací. Na výběr máme různé velikosti stěhovacích vozů, takže vždy kalkulujeme tak, aby bylo stěhování co nejefektivnější.

Mezinárodní stěhování bez starostí

Ať už se chcete stěhovat za přítelem do Itálie nebo jste získali nový job v Německu a chtěli byste tam zkusit žít na stálo, tak se určitě obraťte na naší společnost. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním mimo Českou republiku a naježděno mnoho kilometrů. Nejdůležitějším bodem jsou naše spolehlivé auta. Ty jsou vybavené polstrováním, připevňovacími kurty, pěnovkami, odpružením a také dekami, které spolehlivě ochrání váš nábytek při nárazu.

Pokud si od nás stěhovací balíček zajistíte, pak máte vždy v ceně veškerý obalový materiál jako je ochranná fólie nebo kartony. Naši montéři také demontují a složí větší nábytek do potřebných rozměrů pro převoz. Po vykládce na cílovém místě vám vše zase smontují a ustaví tam kam si řeknete. Takže na co ještě čekat? Ozvěte se nám.

Balící servis na míru

Pokud byste chtěli mít kompletní stěhování bez shánění balícího materiálu, tak využijte balící servis. V rámci tohoto servisu jsme schopni vám dát balíček rozmanitých obalových materiálů, které dovezeme předem až k vám a po ukončení stěhování si materiál zase vyzvedneme.