Balící servis

Chcete si přes nás zajistit kompletní stěhovací servis i se zabalením věcí? Díky naší službě vám můžeme zajistit kompletní balící servis. Dovezeme vám domů papírové krabice, různé ochranném folie, kartony a boxy. Vše dopravíme až k vám do firmy nebo bytu a po stěhování také vše vyzvedneme.

Vy tak nemusíte zbytečně nakupovat různé druhy obalového materiálu, který pak nevyužijete a budete muset vyhodit do kontejneru. Obalovacím materiálem bude váš majetek zajištěn proti případnému odření, ale pro stoprocentní jistotu jsou naše auta vybaveny polstrováním a dalším upevňovacím systémem.

Balící servis

Když stěhujete s námi, tak máte vždy v ceně zahrnuté i základní obalové materiály jako je ochranná fólie nebo papírové kartony, kterými naši zaměstnanci obalí nábytek i spotřebiče. Pokud však chcete mít servis kompletní bez dalšího nákupu ochranných materiálů na stěhování bytu, pak neváhejte a využijte náš balící servis.

Jsme schopni individuálně zakázku od zakázky uzpůsobit dle potřeb zákazníka. Proto máme k dispozici také stěhovací boxy, plastové přepravky či šatní boxy. Ty si zamluvíte při domlouvání termínu na stěhování a náš zaměstnanec k vám vše dopraví dostatečně v předstihu před zahájením samotného stěhování. Nemusíte si tak kupovat nic co byste dále nevyužívali a leželo by vám to ladem doma.

Doporučení: Stěhování zajistíme na klíč, kontaktujte nás na 603 981 098.

Při stěhování je také nutné rozložit velké šatní skříně či jiný rozměrný nábytek. Proto vám naši stěhováci vždy provedou montáž a demontáž nábytku, pokud máte od nás domluvené kompletní stěhování. Montáží servis je však možné si domluvit i jako extra službu zvlášť, pokud si stěhování zajišťujete sami nebo jste si jen pořídili nový kus nábytku do stávajícího domu.

Naše stěhovací auta mají:

  • Kvalitní odpružení
  • Polstrováním v nákladovém prostoru
  • Stahovací pavouky a kurty
  • Pěnovky a deky