Likvidace nábytku

Hledáte firmu, která zajistí odvoz starého nábytku do sběrného dvora v Praze? Likvidace nábytku v Praze a okolí je u nás téměř na denním pořádku. Poradíme si se starým i novým nábytkem. Před stěhováním do nového bytu si většinou vytvoříme představu o krásném novém bydlení i s vybavením a starý nábytek se nám tam ne vždy může hodit. Proto je zde naše služba

likvidace starého nábytku. Zbavíme vás všeho nepotřebného během chvilky a vy se tak můžete starat o zábavnější záležitosti.

Likvidace starého nábytku během chvilky

Pronajímali jste byt nájemníkům i s vybavením, které je teď poněkud zastaralé? Chtěli byste si byt vybavit novým nábytkem i spotřebiči, ale nevíte jak naložit s tím starým? My se v tomto oboru pohybujeme již pěkně dlouho a víme přesně jak se rychle všeho nepotřebného zbavit. Ekologicky zlikvidujeme všechen starý nábytek a spotřebiče.

Pokud potřebujete vyčistit kompletně celý byt od všeho a ideálně si ho nechat i vykoupit, pak máme k dispozici likvidaci pozůstalostí. Každý týden máme na starost vyklízení několika bytů, takže jsme nabyli potřebné zkušenosti. Naši klienti si většinou pozůstalé předměty pobalí sami, ale pokud se nechcete vším tím prohrabovat, pak za vás všechny věci sbalíme my. Všechno je pouze o domluvě, tak se nebojte nám zavolat a zeptat se.

Zůstal vám ve starém bytě obrovský, ale zachovalý klavír? V takovém případě nabízíme službu stěhování těžkých břemen.

Proč zajistit stěhování těžkých břemen přes nás?

  • těžké břemeno je pro nás vše nad 200 kg
  • bez techniky stěhujeme vše do 1 tuny
  • máme velmi bohaté zkušenosti s břemeny všeho druhu
  • Přemisťovali jsme už trezory, akvária, pece, vířivky i výrobní stroje
  • zacházíme se vším maximálně opatrně
  • školíme zaměstnance speciálně na speciální břemena
  • neúčtujeme vám nikdy nic navíc za svátky, víkendy nebo patra