Výkup bytů

Potřebujete urychleně zlikvidovat a vykoupit byt v Praze? Specializujeme se na výkup nemovitostí a bytů v Praze. S likvidací či samotným výkupem bytu či domu se setkáváme na týdenní bázi, takže jsme schopni pro vás zajistit kompletní servis okolo. Pokud jste vystěhovali nevhodné nájemníky nebo zdědili byt po rodičích, pak se na nás obraťte a my se vším rádi pomůžeme.

Jsme profesionálové, kteří z bytu vystěhují všechno nepotřebné, následně jej kompletně vyčistí a jsme schopni zajistit také výkup. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Často je potřeba provést likvidace pozůstalostí po smrti některého z rodinných příslušníků a taková situace nemusí být vůbec jednoduchá. Proto je schopna naše firma zajistit vše okolo likvidace od A do Z a vy tak můžete svůj čas věnovat rodině či jiným plnohodnotným aktivitám.

Výkup bytů

Ve firmě zaměstnáváme pouze schopné pracovníky, kteří jsou buďto zkušení a léty protřelí zaměstnanci nebo jsou řádně proškoleni jak konkrétně postupovat. Všichni tedy moc dobře ví jaký je plán, co je třeba zajistit a rádi vám poradí či podají pomocnou ruku. Nebojte se tedy zeptat. Každý týden zvládneme zlikvidovat pár bytů a díky tomu můžeme tvrdit, že jsme specialisté.

Dalším důvodem proč se rozhodnout právě pro nás je cena. My nemáme žádné extra příplatky za sváteční dny, víkend nebo patra ve vašem domě. Přesvědčte se jednoduše sami a vyplňte nám nezávaznou poptávkou. My už se vám ozveme s konkrétní cenou, která vás jistě mile překvapí a přesvědčí se pro nás rozhodnout.

Od naší společnosti můžete očekávat také mnoho dalších služeb navíc, které vaše stěhování, likvidaci nebo výkup bytu velice usnadní. Všechen starý nábytek i spotřebiče vždy odvezeme k ekologické likvidaci. Nechte vystěhovávání starého bytu a jeho následný výkup na nás, ušetříte si tak čas.