Stěhování Praha 7

Bydlíte v Praze 7 a řešíte stěhování? Chtěli byste se přestěhovat za výhodnou cenu, bez zádrhelů a vědět že jste v rukou těch nejlepších profíků? Pak jste na našich stránkách správně! Máme mnoho let zkušeností se stěhováním všeho možného a působíme po celé České republice. Nicméně v našich možnostech je také mezinárodní stěhování po celé Evropě, takže pokud potřebujete přestěhovat v rámci firmy například výrobní stroje nebo tiskárnu, pak i s tím vám můžeme pomoci.

V našem vozovém parku máme jen spolehlivé stěhovací automobily o které pravidelně pečujeme a necháváme je servisovat jen v autorizovaném servisu. Vozy máme různých velikostí, takže vždy řešíme kolik toho máte na převoz a podle toho přidělíme to nejvhodnější auto, aby se vše vlezlo, ale zároveň neplýtvalo místem i palivem. Naše auta jsou s emisní normou Euro 5. A právě díky tomu vám můžeme nabídnout úžasné ceny i mimo Českou republiku.

Stěhování na lusknutí prstů

Nevíte kolik vás to bode celé stát? Maté spoustu dotazů k zodpovězení? Pak rovnou volejte na číslo uvedené výše. Pracovník na dispečinku vám velmi rád zodpoví vše co potřebujete vědět, spočítá vám přibližnou cenu a pokud budete chtít přesnou cenovou nabídku, pak vám jí zpracujeme v co nejrychlejším čase. Uděláme pro vás co vám na očích uvidíme, takže se není třeba obávat toho, že by něco okolo stěhování neklaplo.

Jsme schopni zajistit vám stěhovací službu v podstatě na lusknutí prstů. Zakládáme si totiž na tom, abychom naším zákazníkům vyhověli vždy co nejdříve. Bojíte se, že by se váš majetek poničil? To se u nás bát nemusíte. My máme totiž v celkové částce za stěhování vždy i ochranné stěhovací materiály jako je karton a fólie.

Proč se rozhodnout pro nás?

  • Nabízíme výhodné ceny
  • Jsme rychlíci
  • Vždy vyhovíme vašim potřebám
  • Naše vozy jsou pravidelně servisovány