Stěhování Praha 6

Rozrostla se vám rodina a potřebujete větší byt? Zajistíme vám stěhování v lokalitě Praha 6, které bude za přijatelnou cenu, proběhne hladce a vy si ho možná i užijete. Jsme totiž specialisté na stěhování od A do Z, takže s námi se nemusíte bát opravdu ničeho. Stěhování je náročný proces do kterého se nikomu moc nechce, ale věřte nám, že pokud máte správného partnera jako jsme my, pak to půjde jako po másle.

Jsme vybaveni skvělými stěhovacími vozy, které dáváme pravidelně na servis. Každé auto má jiné rozměry, takže můžeme jeho výběr uzpůsobit podle toho kolik toho chcete převézt. Nicméně pokud toho máte trochu nebo si chcete zajet jen něco vyzvednout a nemáte prostorné auto, pak si můžete u nás zajistit půjčovnu dodávek. S našim dispečinkem si dohodnete termín a čas, auto vyzvednete a můžete si převážet opravdu cokoliv.

Stěhování je náš denní chléb

Naše stěhovací firma je tady pro vás už několik let a tak jsme si vybudovali skvělé zázemí i síť kontaktů, které nám naši práci usnadňují. Stěhování je náš denní chleba, takže se v tom vyznáme a můžeme nabídnout stěhovací služby opravdu na míru. Věříme, že je stěhování stresující, ale s námi proběhne vše opravdu rychle a efektivně.

Na svém seznamu služeb máme také likvidaci pozůstalostí, což vám pomůže, aby se vaše těžká životní situace dala snášet o něco lépe. Neváhejte se na nás obrátit, pokud jste přišli o někoho blízkého a teď musíte vyřešit likvidaci jeho bydlení. Týdně likvidujeme několik bytů i domů, tudíž potřebnou praxi máme a jsme také schopni zajistit výkup nemovitostí.

Naši zaměstnanci vám věci rádi pobalí, pokud si na to sami netroufáte. Stačí se opravdu jen domluvit na podmínkách. My zajistíme kompletně všechno pokud si to budete přát a následně odvezeme starý nábytek, spotřebiče i předměty k ekologické likvidaci.