Stěhování Praha 5

Máte možnost nového bydlení v Praze 5 a potřebujete se tam přestěhovat? Stěhování v Praze 5 pro vás vyřešíme raz dva. Ať už se stěhujete do panelového bytu nebo rodinného domu, tak jsme tady k dispozici pro vás ať je pondělí nebo sobota. Kdykoliv se můžete obrátit na náš dispečink a říct nám jaké jsou vaše požadavky.

Stěhování pro vaší rodinu

Působíme po celé České republice, takže není problém vás přestěhovat z jednoho konce republiky na druhý. Léta praxe nás vyškolila až do současné podoby, kdy zvládneme přestěhovat opravdu cokoliv vás jen napadne. A hlavně také kamkoliv. Pokud tedy chcete začít nový život v Holandsku i s celou rodinou, pak vás velmi rádi přestěhujeme.

Ve vozovém parku máme různé druhy stěhovacích automobilů, takže vždy uzpůsobíme výběr auta dle potřeb našich zákazníků. Nechcete se nechávat stěhovat společností a raději byste si vše zařídili sami? Pak pro vás máme službu půjčovna dodávek, kde si zamluvíte dodávku pro sebe třeba na několik dnů a zařídíte si tak vše co potřebujete.

Přestěhujeme i firmu

Máte společnost a potřebujete jí přestěhovat na novou adresu? My vám přestěhujeme opravdu kompletně celou firmu na klíč. Teda kromě zaměstnanců, ti musí jít bohužel po svých. Naše služba stěhování firem je velmi oblíbenou především v posledních letech, protože nikdo nemá čas na organizování stěhování. Navíc je to velmi náročné všechny zkorigovat a zajistit, aby vše šlo podle plánu. Naši zaměstnanci však mají se stěhováním firem bohaté zkušenosti.

My už jsme měli tu čest stěhovat velmi rozmanité společnosti, od těch malinkých až po obrovské korporáty. Pomáhali jsme také v různých lékařských ordinacích, kde potřebovali zajistit převoz těžkého přístroje. Ale přemisťovali jsme i tisíce knih pro knihovny, které museli změnit prostory pro své čtenáře.

Jsme specialisté na stěhování Praha 5.