Stěhování Praha 4

Sháníte tu správnou firmu na stěhování v Praze 4? Máte poněkud specifické požadavky na stěhování a nevíte kdo by vám mohl v tomto vyhovět? Pak to zkuste s námi! Máme všechno potřebné pro stěhování různých společností, bytů, domů i objemných hudebních nástrojů. Jsme prostě experti na stěhování v České republice, ale přestěhujeme vás i mimo ní.

Zajistíme vám stěhování rodinných domů za bezkonkurenční ceny po celém Česku a Evropě. I když stěhujete celý dům a vůbec si nedokážete představit jak se vlezete do stěhovacího auta, tak se nebojte s námi se to zvládne. Máme totiž výběr různě velkých automobilů a vždy přizpůsobíme výběr stěhovacího vozu dle objemu vašeho majetku.

Stěhování za babku

Jestliže si u nás zajistíte službu stěhování, pak máte v ceně vždy započítané také stěhovací kartony a ochranné folie. Za příplatek vám můžeme půjčit i stěhovací boxy, přepravky či šatní boxy, které k vám domů dovezeme ještě před stěhováním. Vy se tak nemusíte starat o obalové materiály na ochranu komody či židlí.

Hledáte stěhováky z Prahy 4? Kontaktujte nás.

Ve stěhování je také zahrnutá demontáž i montáž nábytku a všechno ostatní co už vás běžně napadne, když se řekne slovo stěhování. U nás neplatíte ani za to, když se stěhujete o víkendu nebo ve svátek. Prostě nemáme žádné skryté příplatky, které by vás pak nemile překvapily při placení. Nabízíme poctivou a transparentní službu na stěhování.

Máte nový nábytek a nevíte si s ním rady? Pak jistě oceníte naši službu montáž nábytku. Ne každý je rozený kutil, kterému padne šroubovák do ruky a během chvilky má skříně sestavené. My máme ve firmě velmi zkušené montéry, kteří složí vše poctivě a bez jediného sprostého slova.

Proč si vybrat nás?

  • Nemáme víkendové and výškové poplatky
  • Za nízkou cenu vás přestěhujeme i do zahraničí
  • Máme mnoho služeb navíc ve svém portfoliu
  • Nabízíme léta praxe