Stěhování Praha 3

Koupili jste si nový byt v Praze 3 a hledáte někoho spolehlivého na přemístění vašeho majetku? Stěhování v Praze 3 jsme schopni zajistit během chvilky. S naší firmou se nemusíte strachovat toho, že bydlíte v pátém patře bez výtahu, protože my si za to neúčtujeme nic navíc. Zároveň nemáme problém se stěhováním mimo běžné pracovní dny a ve sváteční den u nás nezaplatíte nic navíc.

Dalším plusovým bodem, jež bychom chtěli vyzdvihnout je nás servisovaný vozový park, který je vybaven vozy s emisní normou Euro 5. Díky tomu je možné s naší společností stěhovat za přijatelné ceny i do zahraničí. Pokud chcete zjistit jaká by byla cena konkrétně pro vaše stěhování, pak můžete rovnou volat na náš dispečink.

Stěhování bez stresu a shonu

Máme se stěhováním dlouholeté zkušenosti, takže nás jen tak nic nerozhodí, to nám věřte. Můžete si pro nás nachystat opravdu cokoliv a my vám rádi vyhovíme. Naší velkou předností jsou

naši zaměstnanci, kteří jsou skvělí lidé, mají potřebná školení a hlavně rostou s námi, takže jejich praxe je opravdu neprůstřelná.

Hledáte stěhovací služby z Prahy 4 ? Kontaktujte nás na info@stehovani-praha.cz

Pokud si vyberete naší firmu na stěhování, pak budete jistě velmi potěšeni z přístupu našeho personálu k vám. Snažíme se dát našim zaměstnancům jen to nejlepší a oni tu energii tak mohou následně předat i vám. Vždy se vším rádi pomohou a poradí, tak se určitě nebojte zeptat na cokoliv ohledně stěhování.

Ve stěhovacím balíčku je vždy zahrnut ochranný materiál, kterým naši zaměstnanci obalí váš nábytek i spotřebiče před nakládkou. Pokud však chcete mít zajištěno všechno na stěhování co se týká obalů a podobně, pak využijte náš balící servis. V tom máme několik druhů obalových materiálů, stěhovací boxy, přepravky a šatní boxy. Vše vám zapůjčíme dostatečně předem před stěhováním a po ukončení zase všechno pěkně vyzvedneme u vás doma.