Stěhování Praha 2

Potřebujete zajistit stěhování z Prahy 2? Koupili jste si dům mimo Prahu a chcete se tam konečně přestěhovat? S námi se jistě domluvíte na těch nejlepších podmínkách. Nabízíme profesionální stěhovací služby po celém Česku. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a vozový park zase servisován, takže stěhování s námi proběhne jako v bavlnce.

Působnost naší společnosti však není omezena pouze na ČR, protože jsme schopni zajistit i mezinárodní stěhování v rámci celé Evropy. Pokud tedy řešíte jak se přestěhovat z Prahy do Vídně nebo Madridu, pak si už nemusíte lámat hlavu, protože my vám zajistíme vše co je potřeba.

Stěhování na míru

Naše společnost je na trhu už nějakou dobu, takže ví, že flexibilita je velice cenná věc. Jsme proto schopni se přizpůsobit vašim požadavkům a vytvořit vám stěhovací balíček přesně na míru. V ceně za stěhování můžete očekávat obalové materiály na ochranu nábytku i spotřebičů, které dovezou naši pracovníci a před samotnou vynáškou všechny předměty obalí.

TIP: Stěhujeme po celé Praze, nejen v Praze 2.

My nehrajeme na žádné extra chytáky ve formě příplatků za každou maličkost. U nás se jednoduše platí za hodinu strávenou stěhováním vašeho majetku, takže rozhodně nečekejte příplatek za svátek, sobotu nebo počet pater. Nabídku na míru jsme schopni zajistit především díky velkému množství doplňkových služeb, které v našem portfoliu naleznete.

Nabízíme vždy něco navíc

Jednou z těchto extra služeb je například likvidace starého nábytku. Pomocí této služby vám jednoduše vyčistíme byt od nepotřebného nábytku, spotřebičů i dalších předmětů. Vše naložíme k nám do auta a dovezeme na místo určené k ekologické likvidaci. Vy se tak v podstatě nemusíte ani zvedat z gauče. Už na nic nečekejte a oslovte nás s poptávkou, jelikož s naší společností jste přestěhováni na lusknutí prstů.