Stěhování Praha 15

Hledáte tu správnou firmu na stěhování z nebo do Prahy 15? Potřebujete se přestěhovat rychle a zároveň mít zajištěn kompletní servis? Tak jste právě narazili na svého stěhovacího parťáka! My jsme se pro stěhování narodili a jsme schopni zajistit i to co se ostatním firmám může zdát nereálné.

Náš vozový park je vám k dispozici v té nejlepší formě. Disponujeme různě velkými vozidly, takže s námi přestěhujete co potřebujete. Vždy zajistíme to správné vozidlo dle požadavků zákazníka. Záleží tedy pouze na tom jaké jsou vaše požadavky, kolik kusů nábytku budete převážet a do jaké vzdálenosti. Proto je nejlepší hned zavolat nebo vše napsat do formuláře a my pak do detailu sestavíme stěhovací plán.

Stěhování dle vašich představ

Stěhování má mnoho podob a proto nabízíme i další služby, které doplňují náš hlavní předmět podnikání. Ne vždy musí být důvodem pro stěhování nový byt nebo dům, kde chce rodina začít nový život. Z vlastní zkušenosti víme, že je třeba řešit i ty nepříjemné situace. A tím může být třeba úmrtí v rodině.

V takovém případě jsme si pro vás připravili přímo službu likvidace pozůstalostí. Tato služba vám ušetří mnoho času a smutných starostí. Protože máme s likvidacemi bytů i domů velké zkušenosti, a tak víme jak zajistit kompletní servis od vyklizení spotřebičů a nábytku, přes jejich odvoz k ekologické likvidaci až po výkup nemovitosti.

Hledáte stěhování na klíč v Praze?

Naši zaměstnanci jsou ochotni vám vše také pobalit, pokud se předem domluvíte na tomto servise. Většina zákazníků si však věci po zemřelých balí sama, protože si tak zavzpomínají na blízkou osobu a v podstatě se s ní rozloučí. Vše je jen o domluvě, takže záleží jen na vás.

Nevíte proč zrovna my?

  • Neplatíte nic navíc za svátky, neděle nebo počet pater
  • Máme výhodné cenové nabídky za stěhování
  • Máme služby navíc
  • Nabízíme silné know how