Stěhování Praha 14

Už dlouho sháníte spolehlivé stěhování v lokalitě Praha 14? Chcete aby vše proběhlo hladce a přitom byste nemuseli platit závratnou částku? Potom vás jistě potěší naše služby! Poradíme si jednoduše s čímkoliv vás napadne. Stěhujeme už nějaký ten rok a proto máme mnoho zkušeností v tomto oboru.

Zaručíme vám stěhování rodinných domů za velmi výhodné ceny po celé České republice. Naše společnost disponuje mnoha druhy stěhovacích automobilů, které jsou pravidelně servisovány. Jedině díky tomu vám můžeme nabídnout ten nejlepší servis. Vždy přesně odhadneme jaké konkrétní auto bude potřeba na danou stěhovací zakázku.

Stěhování zajistíme rychle

Naše firma se odlišuje od konkurence hlavně tím, že nemá žádné skryté poplatky za sváteční dny, patra v panelovém domě nebo obalový materiál. Ten máme vždy už v ceně za stěhování, stejně jako montáž a demontáž nábytku. Jednoduše vám zajistíme kompletní stěhování, aniž byste se o to museli doprošovat.

Vždy si zakládáme na tom, abychom stěhovací akci zvládli co nejrychleji, takže mnoho našich spokojených zákazníků by vám mohlo potvrdit, že jsme rychlíci. Na stránkách naleznete reference od našich klientů přímo v horní liště, takže pokud váháte zda zvolit právě nás, pak se tam určitě podívejte. Můžeme o sobě tvrdit, že jsme stěhovací specialisté, kteří si poradí i s komplikovanou zakázkou. Kromě stěhování vám nabízíme také mnoho extra služeb. Stačí si vybrat.

Koupili jste si nový nábytek a je třeba ho složit? Nejste zrovna kutil k pohledání? Pak se podívejte na naší službu montáž nábytku, kde si domluvíte spolehlivého montéra. Ten dorazí až k vám domů s potřebným nářadím a složí vše co potřebujete. V rámci této služby máme také hodinového manžela, který vám zapojí spotřebiče, vyčistí ucpané odpady, pověsí obraz nebo dokonce naladí televizi.