Stěhování Praha 13

Strachujete se aby vaše stěhování v Praze 13 proběhlo bez komplikací? Chcete mít jistotu, že váš majetek bude převezen v pořádku? Na nás se můžete každopádně spolehnout! Máme v oblasti stěhování mnoho let zkušeností a s vaším majetkem budeme zacházet jako se svým vlastním. A i kdyby se náhodou něco stalo, tak máme vše plně pojištěné.

My vám zaručíme ty nejlepší ceny za stěhování v rámci celé České republiky. Pokud však potřebujete přestěhovat mimo hranice ČR, tak to pro nás není problém. Jednou z našich služeb je mezinárodní stěhování v Evropě, kdy vám klidně přestěhujeme i celou společnost.

Stěhování za skvělých podmínek

Dostali jste za úkol zajistit přestěhování vaší společnosti? Nevíte na koho se obrátit? My vám s tím rádi pomůžeme. Na stěhování firem jsme prostě odborníci. Máme několikaleté zkušenosti, takže přesně víme jak máme co naplánovat a který předmět jak stěhovat. Přes ruky našich zaměstnanců už prošly firmy různých velikostí s různorodým zaměřením.

Z výčtu přistěhovalých firem vám můžeme zmínit například státní zakázky ve formě stěhování státních organizací, úřadů i neziskových organizací. U soukromého sektoru jsme se setkali se stěhováním prodejen, obchodů i ubytovacích zařízení. Ale stěhovali jsme také doktory. Přemístili jsme ordinace zubařů, ortopedů, obvodních lékařů, ale i gynekologické ambulance. Za zmínku stojí také služba půjčovna dodávek, kterou využijete pokud si chcete něco přemístit svépomocí. Prostornou dodávku si u nás vyzvednete v předem domluvený termín a můžete jí využít na co se vám zlíbí. Zavolejte nám nebo napište a my sestavíme cenovou nabídku přímo pro vás.

Proč stěhovat s námi?

  • Nemáme žádné skryté poplatky
  • Stěhování nás baví a jsme vždy pozitivně naladěni
  • Přestěhujeme vás rychle a efektivně
  • Víme jak potěšit zákazníka
  • Auta servisujeme pravidelně