Stěhování Praha 12

Nevíte na koho se obrátit při stěhování v Praze 12? Chtěli byste kvalitní servis, ochotné pracovníky a zároveň fajn cenu za provedenou službu? Pak jste zde správně! Jsme hrdí na to co jsme už dokázali všechno přestěhovat a víme, že nic není problém. Léta praxe nás totiž vyškolily a my předvedeme naše know how v praxi.

Jedna z velmi oblíbených služeb je mezinárodní stěhování po celé Evropě. Díky tomuto servisu přestěhujeme vás i vaši rodinu třeba do Švýcarska nebo Velké Británie. Vozový park naší společnosti disponuje stěhovacími auty s emisní normou Euro 5, a tak vás můžeme přestěhovat i do velmi vzdálených míst za hubičku.

Stěhování zvládnete s námi levou zadní

Chcete spolupracovat s firmou, kde pracují pozitivně naladění lidé, kteří vám vždy poradí? Naši pracovníci jsou zkušení stěhováci, které jejich práce naplňuje a díky tomu vám vyhoví se vším vždy a všude.

Základní obalový materiál na ochranu vašeho majetku je vždy započítán už ve finální ceně. Ale pokud byste si chtěli domluvit stěhování bez zajišťování jakéhokoliv balícího materiálu, pak pro vás máme balící servis. U tohoto servisu můžete očekávat zapůjčení stěhovacích i šatních boxů a také přepravek.

Díky tomu nebude potřeba shánět bublinkovou folii a papíry na balení křehkých předmětů. My totiž vše doručíme rovnou k vám domů nebo do kanceláře. Další výhodou u nás je výbava stěhovacích vozů. Máme tam připraveno polstrování, kurty, pěnovky, ale i deky, jež vám zaručí, že se nic nerozbije.

Konkurence na nás nemá

S naší společností máte jistotu, že cena za stěhování bude jednotná ať už stěhujete v pondělí nebo v neděli. My si totiž nikdy nepočítáme nic za svátek nebo víkend. Dále se nemusíte vůbec zabývat tím zda máte v domě výtah nebo ne, protože my neřešíme kolik pater je třeba vyšlapat do vašeho nového bytu.

Kde například stěhujeme?