Stěhování Praha 11

Potřebujete zajistit stěhování v Praze 11, které proběhne bez problémů a nebude vás to stát mění? Konečně se vám podařilo získat bydlení v Praze a teď už je třeba se tam jen nastěhovat? Potom jste u nás na správném místě!

Zajistíme pro vás stěhování opravdu kamkoliv. Stěhujeme totiž nejen v České republice, ale také po celém území Evropské unie i mimo ní. Ať už tedy potřebujete přemístit váš majetek do Německa nebo do Portugalska, tak my jsme ti správní parťáci pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás pomocí telefonního kontaktu na dispečink nebo nezávazné poptáky.
Pokud tedy potřebujete přestěhovat něco v rámci vaší firmy, která má pobočky po celé Evropské unii, tak se určitě domluvíme na těch nejlepších podmínkách pro vás. My zvládneme přestěhovat také těžké břemena, takže není problém převést výrobní stroje z Prahy do Polska nebo kdekoliv jinde. Cenu si vždy účtujeme za celou hodinu, jak můžete vidět v našem ceníku za stěhování.

Stěhování efektivně

Naše společnost je na trhu už nějaký ten rok, takže jsme své stěhovací služby rozšířili i o ty doplňkové. Můžeme pro vás například zajistit službu půjčovna dodávek a tu využijete právě pokud si chcete vše přestěhovat sami, ale i v případě, že musíte převézt novou sedací soupravu nebo materiál na stavbu. Můžete si přivézt kdekoliv cokoliv co potřebujete.

Ne vždy však máte k dispozici řidiče, který nemá problém s řízením dlouhé dodávky. A vy sami taky nemusíte být zrovna ti nejlepší řidiči. Pokud tomu tak je a bojíte se odřídit si to sami, pak si můžete u nás objednat autodopravu. To je služba ve které vám půjčíme naše stěhovací auto i se zkušeným řidičem. Vy se tak nemusíte bát samotné cesty a zařídíte si vše co potřebujete.

Zaměstnáváme ochotné stěhováky

Naši pracovníci jsou pravidelně školeni na různé druhy stěhování. Jsme skvělý tým lidí a to se promítá i do odvádění práce. Stěhováci od nás vám vždy s úsměvem poradí, pomohou a přestěhují vše co potřebujete bez jediného sprostého slova.

Kromě výše zmíněných služeb a našich úžasných zaměstnanců vám můžeme nabídnout i další služby. Jednou z nich je například likvidace starého nábytku, montáž nového nábytku, balící servis nebo stěhování firem.

Kde v Praze a okolí stěhujeme?