Stěhování Praha 10

Chcete si stěhování v Praze 10 zajistit levně? Konečně jste našli ten správný byt v Praze a teď už zbývá se tam jen přemístit? Pak vítejte u nás! Působíme v Praze a okolí, ale naše působnost dosahuje až za hranice České republiky. Naše stěhovací společnost se totiž specializuje také na mezinárodní stěhování po celé Evropě.

Pokud tedy potřebujete přestěhovat něco v rámci vaší firmy, která má pobočky po celé Evropské unii, tak se určitě domluvíme na těch nejlepších podmínkách pro vás. My zvládneme přestěhovat také těžké břemena, takže není problém převést výrobní stroje z Prahy do Polska nebo kdekoliv jinde. Cenu si vždy účtujeme za celou hodinu, jak můžete vidět v našem ceníku za stěhování.

Stěhování přesně na míru pro Vás

Máte specifické požadavky na stěhování? Myslíte si, že bude mít někdo problém s tím vás přestěhovat? U nás to rozhodně nehrozí. My se vždy přizpůsobíme zákazníkovi a umíme vytvořit úžasný stěhovací balíček, takže jednoduše stěhování na klíč přímo pro vás. Za tu dobu co podnikáme v tomto odvětví jsme se setkali z různými požadavky a díky tomu jsme také vytvořili další doplňkové služby, abychom mohli zákazníkovi vždy plně vyhovět.

Pokud jste například ztratili svého blízkého a zůstal po něm plný byt, pak se podívejte na likvidaci starého nábytku. My zajišťujeme likvidaci bytů i domů velmi často. Máme v tom potřebnou praxi a všechny předměty, materiály i spotřebiče odvezeme k ekologické likvidaci. Vy se tak nemusíte bát, že by se tím nějak zatížila okolní příroda.

Proč si stěhování domluvit s námi?

  • U nás neplatíte za svátky, víkendy a patra bez výtahu
  • Zaručíme vám lepší cenu než konkurence i do vzdálených míst
  • Máme pro vás i další doplňkové služby navíc
  • Nabízíme léta praxe a zkušeností v oblasti stěhování
  • Přestěhujeme vám těžká břemena bez techniky

Kde stěhujeme?