Stěhování Praha 1

Našli jste si pronájem v Praze 1 a potřebujete zajistit stěhování do vašeho nového bydlení? Chcete si být jistí, že ve vašem novém perfektním domově budete bydlet co nejdřív? Potom nám zavolejte právě teď a my už s vámi probereme veškeré možnosti ohledně přesunu celého vašeho majetku.

U nás vám nabídneme spolehlivý servis za skvělé ceny. Působíme po celé České republice, ale naše působnost se rozšířila i po celé Evropě. Jsme schopni vás tedy přestěhovat pomocí služby mezinárodní stěhování kamkoliv po Evropském území.

Stěhování v klidu

Měsíce jste hledali se svou rodinou ten správný byt a on se právě teď objevil? Pak není nutné se dále stresovat stěhováním po vlastní ose. My pro vás zajistíme veškeré služby okolo stěhování. Pokud budete chtít, pak můžeme připravit takový stěhovací balíček, že nebude muset hnout brvou. Víme totiž moc dobře jak může být stěhování stresující pro někoho, kdo se stěhuje jednou, případně dvakrát za život. My však stěhujeme na denní bázi, takže nás nic nezaskočí.

Zajímavost: Stěhujeme po celé Praze, nejen v Praze 1. Kontaktujte naší stěhování službu Praha.

Nicméně nikomu nemůžeme zabránit pokud si chce stěhování v rámci Prahy zajistit sám. Proto jsme připravili službu půjčovna dodávek, která je pro odvážlivce, kteří si chtějí udělat všechno po svém. Ale dodávku si samozřejmě můžete půjčit i na cokoliv jiného než je stěhování. My vás určitě nebudeme kontrolovat co naší dodávkou převážíte a kam.

Ne všichni jsou zkušení řidiči nebo mají někoho známého, kdo je ochoten jim to odřídit. V takovém případě se podívejte co nabízíme ve službě s názvem autodoprava. Přes naší firmu si můžete domluvit zapůjčení stěhovacího auta i se zkušeným řidičem.

Proč si zvolit naše služby?

  • Neplatíte nic navíc za víkendy nebo patra navíc
  • Cena je přijatelná i při stěhování do zahraničí
  • Nabídneme vám spoustu služeb navíc
  • Nabízíme kvalitní služby a vyškolené pracovníky