Stěhování Mělník

Nevíte na koho se obrátit při stěhování v Mělníku? Potřebujete přestěhovat větší množství nábytku než je zvykem? To pro nás není vůbec problém, protože působíme po celém Česku, takže Mělník zvládneme levou zadní. A naše automobily zvládnou přepravit jakýkoliv náklad, protože máme na výběr z několika druhů nákladních aut na stěhování. Velký objem vašeho nábytku tedy není komplikací.

Už nějaký ten pátek zajišťujeme také mezinárodní stěhování po celém území Evropy. Není problém vás tak přestěhovat do Valencie nebo třeba Prešova. Hranice pro nás nejsou limit, ba naopak jsme vždy rádi za nové výzvy, které nás obohatí o další zkušenosti. Ty pak totiž můžeme využít u dalších zákazníků a s každým novým stěhováním se naše zkušenosti jen prohlubují.

Stěhování jako v peřince

S našimi vyškolenými pracovníky máte jistotu, že vše proběhne hladce a nic se vašemu nábytku ani spotřebičům nestane. Všechno totiž před vynáškou z bytu vždy obalí do ochranných materiálů, které jsou v rámci stěhování u nás v ceně. Následně vynesou vše z bytu ven, kde už je připraveno naše speciálně vybavené auto.

Naše stěhovací auta jsou polstrovaná ze všech stran. Dále máme k dispozici různé stěhovací kurty, pavouky na přichycení, pěnovky, které brání úderu a v neposlední řadě jsou k dispozici i deky. Váš nábytek a spotřebiče tak budou mít při převozu takové pohodlí, že ani vám se o tom mnohdy nezdá.

Jestliže se vám nechce řešit balící materiál, ani přepravky na nádobí nebo knihy, pak si u nás objednejte balící servis. V této službě vám dovezeme až domů například stěhovací boxy, plastové přepravky, ale i šatní boxy na oblečení pro celou vaší rodinu. Všechno dovezeme na adresu, kterou si řeknete a po stěhování zase všechno pěkně vyzvednete. Vy tak nemusíte shánět nic co byste použili jednorázově a pak vyhodili.