Stěhování Kladno

Plánujete stěhování v lokalitě Kladno? Potřebujete si zajistit levné stěhování v Kladně? To vše pro vás můžeme zajistit! Ceník za stěhování v Kladně máme v horním menu, kde si také můžete přečíst i všechny reference od našich zákazníků. S námi máte jistotu levného, ale spolehlivého stěhování v rámci celé České republiky.

Celou dobu co na trhu podnikáme se zaměřujeme především na stěhování rodinných domů a bytů. Nicméně požadavky našich zákazníků se začaly postupně rozšiřovat i do jiných oblastí. Takže dnes jsme schopni zajistit i stěhování firem, těžkých břemen nebo nabídnout službu hodinového manžela. To vše u nás máte na jednom místě.

Stěhování bez flákání

Za naše zaměstnance bychom dali ruku do ohně, protože víme, že svou práci odvádějí jak nejlépe umí. Vždy se snaží zajistit celý proces stěhování v co nejkratším čase. Díky tomu jsou spokojeni jak naši zákazníci, tak i my jako firma.

Ve stěhovacím balíčku je vždy zahrnut obalový materiál ve formě bublinkových folii a papírových kartonu. Vy nám za to neplatíte nic navíc a nemusíte žádný obalový materiál domů pořizovat, protože nábytek i spotřebiče vám obalíme my před vystěhováním ze starého bytu. Pokud byste si chtěli od nás nechat dovézt i šatní boxy nebo přepravky na knihy, pak máme k dispozici i tuto službu.

V rámci stěhování vám vždy zajistíme i montáž nábytku, ale pokud od nás stěhování nemáte, pak je možné tuto službu poptat zvlášť. Jestliže jste pořídili dětem kompletně nové vybavení do

dětského pokoje, pak si domluvte zkušeného montéra od nás. Vy se tak nemusíte trápit se sestavováním.

Proč si vybrat naší firmu?

  • Nemáme žádné skryté poplatky za víkend nebo patro navíc
  • Zajistíme vám výhodné ceny i za stěhování po Evropě
  • Máme mnoho doplňkových služeb k dispozici pro vás
  • Naše mnohaleté zkušenosti nám nikdo neodpáře