Stěhování Beroun

Máte k dispozici pronájem zcela nového bytu v Berouně? Stěhování v Berouně je možné si objednat přes naší stěhovací společnost. U nás máte jistotu, že vše proběhne velmi rychle, efektivně a hlavně že bude váš majetek převezen bez jediného škrábnutí do cílové lokality. Naší velkou výhodou je desetiletá praxe v odvětví stěhování a díky tomu nás opravdu nic jen tak nepřekvapí.

Ať už bydlíte v Berouně nebo v Havířově, tak vás prostě a jednoduše přestěhujeme kamkoliv si budete přát. Stěhujeme totiž i mimo hranice České republiky a to konkrétně po celém Evropském území. Pokud jste tedy našli novou lásku v Itálii a chcete se tam přestěhovat se vším všuda, pak se rozhodně obraťte na nás a my už vám zařídíme vše dle vašich představ.

Stěhování nás baví

Stěhováním se zabýváme už nějaký ten rok a pořád nás to baví. S každým stěhováním získáváme nové zkušenosti a velmi rádi zpracujeme jakýkoliv požadavek na stěhování. Nebojte se tedy oslovit náš dispečink napřímo pomocí telefonu. Takto budete hned vědět na čem jste a zda máme pro vás volný termín a konkrétní službu.

V našem portfoliu služeb dnes máme i možnost si od nás auto jen půjčit přes půjčovnu dodávek. Tento servis využije každý kdo si chce stěhovat svépomocí nebo potřebuje převézt třeba dřevo na chatu nebo sedačku z druhé ruky. Naše dodávky jsou prostorné a tak se vám tam vleze všechno co si přejete.

Zajistíme vám přesun celé firmy

Vlastníte společnost a chcete se přestěhovat na jiné místo? Pak se podívejte na naší službu stěhování firem, díky které zajistíme přesun vaší firmy na míru. S naší stěhovací firmou vám odpadne stres ze stěhování a ušetříte si mnoho nervů, protože my víme jak efektivně přestěhovat vše potřebné. Už jsme stěhovali velké i malé podniky. Našimi zákazníky byli například i lékaři, kteří stěhovali ambulance.