Jste zvědaví a chcete se o nás dozvědět více? Myslíte si, že toho víte o naší firmě TRAVEL & MOVING s.r.o. málo? Tak si pojďme říct i něco navíc, abyste nás mohli lépe poznat. Naší společnost se specializací na stěhování jsme založili společně už v roce 2013. Jsme tedy na trhu slouho a máme za sebou desetiletou zkušenost v oblasti stěhování.

Začali jsme samozřejmě od píky pouze se stěhováním předmětů a postupně se naše portfolio začalo rozšiřovat i o další doplňkové služby. Učili jsme se za pochopu a k našim základním službám se nabalovali i ty další. Takže se ze stěhovací společnosti stal také zřizovatel autodopravy, který je schopen zajistit i pronájem prostorných dodávek.

Nás

Chceme se vám v kostce představit abyste měli představu co všechno jsme schopni pro vás zajistit. Jako stěhovací experti samozřejmě v základu stěhujeme byty a rodinné domy, ale postupně jsme se dostali také k stěhování firem či obrovských korporátních společností.

Ze stěhování jen v Moravskoslezské kraji se stalo stěhování po celé České republice a následně jsme rozšířili svou působnost také na celou Evropu. A ne jen Evropskou unii, ale i země mimo ní, které jsou ovšem na Evropském kontinentě. Takže z drobného stěhování z Ostravy do Havířova se stalo převážení celého vybavení bytu z Prahy do Velké Británie, když si někdo našel skvělou práci právě tam. Postupně jsme tak získali mnoho cenných zkušeností v odvětví mezinárodního stěhování.

Spolehlivý vozový park je základ

Náš vozový park je pro nás základ úspěchu a proto o něj velmi starostlivě pečujeme. Naše stěhovací auta jsou servisována pravidelně a v případě, že na ně už není spolehnutí, tak je měníme za nové kousky. Všechny vozy jsou s emisní normou Euro 5, takže jsme schopni vám zaručit skvělou cenu, i při stěhování mimo Česko.

Koncesní listiny

Obchodní podmínky